Publikacje

Najnowsze


Opublikowany przez Jadwiga Piech | 2018/05/16

Gdzie przeprowadzić naprawę pomp?
Różnego rodzaju pompy stosowane w przemyśle mogą być naprawiane na miejscu.

Wynika to z ich stosunkowo prostej budowy, dzięki czemu nie są potrzebne żadne specjalne narzędzia ani umiejętności, by poprawnie przeprowadzić chociażby wymianę uszczelnień. 
Niemniej naprawa pomp nie zawsze może być przeprowadzana lokalnie, choćby ze względu na słaby dostęp do części zamiennych. Dlatego też sprawdzamy co w takiej sytuacji najlepiej jest zrobić. Nie da się ukryć, że pełen dostęp do części oraz odpowiednią wiedzę mają sami producenci. Serwis Franklin Electric bez wątpienia poradzi sobie z każdą pompą, która jest wyprodukowana przez tego właśnie producenta. 
Sprowadzenie nawet trudno dostępnych części zamiennych nie jest żadnym problemem. Tym niemniej istnieje również możliwość sprowadzenia części zamiennych bezpośrednio od producenta do fabryki, która daną pompę eksploatuje. Dzięki temu zespół fachowców może naprawić urządzenie na miejscu, unikając straty czasu na transport urządzenia do serwisu i z powrotem. 
Sprawdź szczegóły na stronie: http://agregaty-pompy.com.pl/pl/serwis/hydro-vacuum
Pompy Franklin Electric można naprawiać w ten sposób bez problemu, ponieważ producent nie robi żadnego problemu z dostępem do części zamiennych. Warto jednak pamiętać, że pracownicy fabryki muszą być dobrze zapoznani z instrukcjami serwisowymi, dzięki czemu będą mogli wykonać swoją pracę w możliwie jak najlepszy sposób. Zapewni to bezawaryjną pracę urządzenia przez następne miesiące.

Zobacz to na zdjęciach:


naprawa pomp
serwis hydro vacuum
pompy hv
przemysł