Publikacje

Najnowsze


Opublikowany przez Martyna Rusek | 2018/06/26

Oprogramowanie biznesowe i inne zagadnienia
Jak wiadomo, korzystanie z internetu bardzo ułatwia nam życie, uprzyjemnia je, pozwala nam rozwiązać jakieś problemy, albo poszerza naszą wiedzę na różne tematy.

Oczywistym jest to, że korzystając z tego środka masowego przekazu, jak i czytając różne czasopisma, czytamy przeróżne artykuły. 
Co nieuniknione, napotkamy w nich na słowa i zwroty, których do tej pory nie rozumieliśmy. Co naturalne, chcemy się dowiedzieć tego, co one oznaczają, aby móc używać ich w codziennym życiu, jeśli jest to możliwe. Kto bowiem wie, kiedy i w jakich sytuacjach może nam się to przydać. Warto więc posiadać taką wiedzę chociażby w rozumieniu teoretycznym. 
Przykładami informacji, na jakie możemy się natknąć, są między innymi oprogramowanie biznesowe, szkolenia z Tableau, czy webinarium. Przed chwilą była mowa o tym, że wiedza na różne tematy może nam się przydać między innymi w teorii. Drugim przykładem jest wiedza praktyczna, bowiem coś takiego może nam się przydać na przykład w pracy. Wiedząc o tym, co oznacza dane zagadnienie i do czego służy, co już zostało powiedziane, poszerzy to naszą wiedzę ogólną, a w razie potrzeby wykorzystamy to praktycznie.
Nie czekaj, zapisz się na webinar już dziś: https://newdatalabs.com/webinarium-tableau/
To tylko jeden z przykładów, kiedy korzystanie z internetu pomaga nam w codziennym życiu, bo przecież jest ich dużo więcej. A pomyśleć, że jeszcze kilkanaście, a nawet kilka lat temu nie wszyscy posiadali dostęp do sieci i gdy chcieli się dowiedzieć czegoś ważnego, musieli oglądać programy telewizyjne, nadawane o późnych godzinach nocnych, czy też kupowali i czytali gazety tylko po, żeby znaleźć reklamowany tam artykuł. Dziś te czasy to już przeszłość, bo wszystko jest w internecie.

Zobacz to na zdjęciach:


biznes
finanse
ekonomia
pieniądz
przedsiębiorstwa