Publikacje

Najnowsze


Opublikowany przez Jadwiga Piech | 2018/02/27

Uzuskianie odszkodowań z oc
Poważniejsze kolizje czy drobne stłuczki dotyczą praktycznie wszystkich kierowców.

Każdy, nawet najbardziej doświadczona, osoba prowadząca samochód narażona jest na uczestniczenie w zdarzeniu drogowym. Przed negatywnymi skutkami kolizji zabezpieczać mają nas ubezpieczenia, zarówno obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej jak i dobrowolne autocasco. 
Na rynku istnieje wiele firm oferujących oc oraz ac. Wiele z nich może jednak wypłacać zaniżone odszkodowanie lub w ogóle utrudniać uzyskanie jakichkolwiek pieniędzy. Musimy liczyć się z tym, że nie każda wyplata może być dla nas satysfakcjonująca. Może się zdarzyć także, że kwota uzyskana od ubezpieczyciela nie pozwala na pokrycie szkód w pełni, z użyciem oryginalnych części. 
Rozwiązaniem takiego problemu jest skorzystanie z usług firmy oferującej odzyskiwanie odszkodowań z oc oraz ac. Zapewni nam ona odpowiednią pomoc prawną, a jej pracownicy specjalizujący się w tematyce ubezpieczeń oc i ac będą wiedzieli jakie podjąć kroki w kontaktach z ubezpieczycielem. 
Jest to pomocne zwłaszcza dla osób, które same nie czują się na siłach w sporach z ubezpieczycielami lub nie chcą po prostu marnować własnego, cennego czasu. Inną kwestią jest dopłata do odszkodowania. Niewiele osób wie, że istnieje w ogóle taka możliwość. Odpowiednia firma z pewnością pomoże nam je uzyskać. 
Firmy zajmujące się pomaganiem nam w przypadku kolizji stają się coraz bardzie popularne. Wynika to w dużej mierze z faktu, że jesteśmy coraz bardziej świadomi naszych praw. Coraz więcej osób nie godzi się na wypłacanie zbyt niskich odszkodowań i z pomocą zwraca się właśnie do tych instytucji.
Więcej informacji na ten temat zna stronie: http://szkodaszkody.pl

Zobacz to na zdjęciach:


dopłata do odszkodowania
odzyskiwanie odszkodowań z oc
zaniżone odszkodowanie